,فرش تجاری,فروش فرش,صنایع دستی,مرفش,صندوق,خريد فرش اردبيلفرش,فرش ایرانی,فرش اصیل,فرش مبرز,فرش مهران مبرز,مهران مبرز,فروشگاه فرش مبرز,تجاری,,جاجیم ترکی,ورنی اصیل,ف,ر,ش,ایرانفروش تابلو فرش در اردبیل,فرش مشهد,نمکدان تزیینی,فرش تزیینی,استان اردبیل فرش کهنه,فرش کهنه ایرانی,فرش کهنه روسی,فرش اردبیل,اردبیل,فروشگاه فرش در اردبیل,گلیم,جاجیم,شیلکی,ورنی,تابلوفرش,فرش تبريز,فرش مشهد,فرش کرمان,فرش آذربایجان,خورجین,فرش آذری,فرش اصیل ایرانی,فرش کاشان,فرش تبریز,نمکدان,چول اسب,گلیم اردبیل,گلیم اصل,فروش فرش,فروش فرش در اردبیل,,تابلوفرش اصل و کهنه,

درباره ما

thumbnail

فروشگاه فرش مبرز به مدیریت مهران مبرز از سال 1359 فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده است . این فروشگاه به طور تخصصی به فروش انواع مختلف فرش های ایرانی و روسی قدیمی ، فرش های نو بافت ، تابلو فرش ، گلیم ، جاجیم ، خورجین ، مرفش ( صندوق ) ، حیبه ، چول اسب و انواع عشایری ، پرداخته و توانسته است با در نظر گرفتن نیازهای جامعه نوگرا و نو اندیش و عرضه محصولات متنوع در این زمینه ، روند رو به رشدی داشته و به موفقیت های چشمگیری از جمله صادرات به اکثر کشورهای خارجی به خصوص ترکیه ، آذربایجان ، فنلاند ، ایتالیا ، ژاپن و امارات دست یابد .

هدف اصلی فروشگاه بر اصل زیبایی و سادگی قرار دارد و تاکنون توانسته است توجه و علاقه صاحبان ذوق و اندیشه را نسبت به محصولات خود جلب نماید . این فروشگاه همواره تلاش نموده که از همکاری متخصصین و هنرمندان و طراحان بهره مند گردد و خود را وامدار کوشش های ارزنده این عزیزان می داند .

فروشگاه فرش مبرز عرضه کننده بهترین و خوش نام ترین فرش های اصیل ایرانی از پشم خالص ، ابریشم خالص و پشم مرینوس می باشد . محصولات فرش مجموعه مبرز در انواع مختلف از نظر الیاف ، ابعاد ، طرح و رنگ ، راحتی و زیبایی منزل و محل کار شما را تامین می کند . در جهت رفاه حال مشتریان عزیز، ارسال به تمام نقاط ایران به عهده فروشگاه مبرز و رایگان می باشد .

thumbnail